Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zostania wolontariuszem w Stowarzyszeniu Aktywne Życie.

Dążymy do tego, aby nasi wolontariusze czuli się u nas jak najlepiej, aby mogli rozwijać z nami swoje pasje, poznawać ciekawych ludzi i miejsca, miło i pożytecznie spędzać z nami czas.

Zachęcamy do nawiązania z nami współpracy w formie:

  • wolontariatu pełnego – tj. do brania udziału w prowadzonych przez Stowarzyszenie zajęciach rugby na wózkach, które odbywają się w każdy wtorek popołudniami, oraz stałego kontaktu z pracownikami Stowarzyszenia i pozostałymi wolontariuszami i angażowanie się w działania Stowarzyszenia.
  • wolontariatu związanego z prowadzonymi zajęciami rugby na wózkach – tj. stała cotygodniowa obecność na treningach drużyny rugby na wózkach – w każdy wtorek od godz. 17.30 do 20.30
  • wolontariatu akcyjnego – tj. udziału w wybranych akcjach i działaniach Stowarzyszenia.


Każda osoba chcąca zostać naszym wolontariuszem dostaje od nas pełne informacje, odpowiednie przeszkolenie oraz czas do zastanowienia się nad tym, co i kiedy chce z nami robić.
Po podjęciu decyzji o chęci współpracy z naszą organizacją podpisujemy porozumienie wolontariackie. Wystawiamy wszelkie potrzebne wolontariuszowi zaświadczenia.

Wszelkich informacji udziela:
biuro Stowarzyszenia: Joanna Mikulska

tel. 501-709-112 

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Do pobrania:

 

Sklep Bez Barier - akcesoria, części, wózki

Informator - Katowice Bez Barier

Cykl wypraw - Łam bariery - sięgaj dalej

Aktywni „Niezniszczalni”

W mediach...

Drużyna Rugby na Wózkach - DRAGONS

Powiatowa Społeczna Rada d/s Osób Niep.